نمونه فرم کارشناسی خودرو | با اتوبلد ماشین خوب بخرید

نمونه فرم کارشناسی خودرو
تماس بگیرید

 

نمونه فرم کارشناسی خودرو

نمونه فرم کارشناسی خودرو در مجموعه اتوبلد به شیوه های خاصی برای متقاضی صادر می شود. اگر شما به عنوان خریدار ماشین به دنبال خرید اتومبیل مورد علاقه خود باشید، می تواند ضمن تماس با کارشناسان اتوبلود نمونه فرم کارشناسی خودرو را از کارشناسان این مجموعه دریافت نمایید. کارشناسی خودروهای کارکرده، دست دوم، تصادفی، آفرود، صفر و یا وارداتی هر یک با دیگری تفاوت هایی دارد که در بخش های مختلف، آپشن ها، تجهیزات نصب شده، خدمات اسپرت و یا ویژگی هایی مانند درب و شیشه ضد گلوله می تواند نحوه کارشناشی و صدور نمونه فرم کارشناسی خودرو ی مربوطه را به گونه ای متفاوت از دیگری تولید نماید.

 

نمونه فرم کارشناسی خودرو به شما کمک می کند تا بتوانید متوجه شوید که چه بخش هایی از خودروی شما در زمانی کارشناسی بررسی می شود. بازرسی قسمت های مختلف خودرو در نمونه فرم کارشناسی خودرو به صورت کامل مشخص شده است و کارشناس خودرو می تواند بر اساس آیتم های موجود در نمونه فرم کارشناسی خودرو بخش های مختلف هر اتومبیل را کارشناسی نماید.

فرم کارشناسی خودرو

نمونه فرم کارشناسی خودرو دارای آیتم های مختلفی می باشد که تمامی این آیتم ها به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شوند. مطمئنا روش کارشناشی خودروهای داخلی با خودروهای وارداتی و خارجی فرق می کند. همچنین نمونه فرم کارشناسی خودرو برای خودروهای تولید چین با خودروهای تولید کشورهای اروپایی یا ژاپنی متفاوت است. از این رو اگر بخواهیم هر یک از قسمت های مختلف خودرو را کارشناسی نماییم می بایست ابتدا مدل ماشین مشخص و نسبت به آن نمونه فرم کارشناسی خودرو طراحی و به مشتری ارائه شود.

 

در تمامی مراحل کارشناسی خودرو نمونه فرم کارشناسی خودرو به عنوان یک برگه معتبر از دیدگاه مجموعه اتوبلد محسوب می شود. تمامی کارشناسان مجموعه اتوبلد، پس از کارشناسی خودرو ی مربوطه اقدام به ارائه نمونه فرم کارشناسی خودرو می کنند و تمام آیتم های  مربوط به خودروی مورد نظر را تکمیل و پس از بازرسی کامل، نمونه فرم کارشناسی خودرو را مهر و امضاء می نماید و سپس به متقاضی ارائه می کنند.

 

نمونه فرم کارشناسی خودرو فرم
برای دانلـود کــلیـک کنید کارشناسی خودرو

 

نمونه فرم کارشناسی خودرو تنها برای خریداران ماشین نیست، بلکه بارها مشاهده شده است که فروشندگان خودرو نیز برای اینکه مشتریان از خرید اتومبیلشان مطمئن باشند و یا ممکن است خود فروشنده و صاحب خودرو از کیفیت خودروی خود اطلاع نداشته باشند، در این شرایط اقدام به درخواست کارشناسی خودرو می کنند. در این حالت شما به عنوان فروشنده خودرو می توانید با یک نمونه فرم کارشناسی خودرو از تمامی مراحل بازرسی و کارشناسی خودروی خود مطلع شوید.

 

برگه کارشناسی خودرو در محل چیست

برگه کارشناسی خودرو در واقع شناسنامه سلامت خودرو می باشد یا به نحوی برگه گزارش فنی و کیفی خورو است. در این برگه شما می توانید تمام مسائل مربوط به خودروی خود اعم از کیفیت ظاهری، کیفیت بدنه، کیفیت شاسی، کیفیت رنگ، کیفیت فنی، کیفیت تعمیرات، کیفیت مکانیکی و... کلیه مواردی مربوط به خودروی خود را به بهترین شکل کارشناسی دریافت نمایید.

 

این برگه در زمان فروش خودرو باعث می شود که بدون نیاز به تعریف از خودروی خود یا صرف زمان بیشتر برای متقاعد کردن مشتریان اتومبیل، تنها با ارائه این برگه کاشناسی به حقوق خود دست رسی پیدا کنید.

 

این حقوق شامل، حق قیمت گذاری صحیح خودرو، تناسب کیفیت ماشین شما با مبلغ، عدم زیر فروشی و یا کسب کیفیت و... می باشد که شما با استفاه از این موارد می توانید اتومبیل خود را با قیمت مناسب و منصفانه به خریدار واقعی به فروش برسانید بدون آنکه بیم آن را داشته باشید که قیمتی را که برای خودروی خود دریافت می کنید کمتر از حد معمول و یا کمتر از ارزش واقعی آن باشد.

 

ارزش واقعی خودروی شما بر اساس کارشناسی همکاران ما تعیین و مبلغ واقعی و خودرو را از فروشنده بر اساس این برگه کارشناسی دریافت می کنید. در این حالت هم شما به عنوان مالک خودرو از یک معامله کم ریسک، پر سود و منصفانه بهره مند شدید و هم خریدار، اتومبیلی را تهیه نموده است که بر اساس شرایط واقعی و قیمت واقعی و منصفانه ارزش گذاری شده است.