نحوه تشخیص کارکرد خودرو و دستکاری کیلومتر ماشین

نحوه تشخیص کارکرد خودرو و دستکاری کیلومتر ماشین
تماس بگیرید

تشخیص کارکرد خودرو

تشخیص کارکرد و کیلومتر واقعی خودرو از قدیم دغدغه همه خریداران خودرو بوده و امروزه جزو مهمترین پارامترهایی است که مورد بررسی کارشناسی خودرو می باشد.
خریداران خودرو با توجه به پیشرف تکنولوژی و ظهور انواع و اقسام لانچ و دیاگ های تخصصی خودرو ، این توقع رو از کارشناسان خودرو دارند که مقدار دقیق کیلومتر و کارکرد خودرو رو به خریداران اطلاع دهند.
ازین رو یکسری از همکاران ما بابت جلب توجه مشتری و درامد بیشتر ازین مورد سواستفاده کرده و به دوستان عزیزی که برای کارشناسی مراجعه میکنند ، قول تشخیص دقیق کارکرد و کیلومتر میدهند.
اگر یکبار به قسمت شرایط و تعهدات کارشناس شرکت های کارشناس خودرو مراجعه کنید و آن شرایط رو مطالعه کنید متوجه خواهید شد که در اونجا یکی از شرایط این هست که کیلومتر واقعی خودرو ممکن هست مخفی بماند .

این در صورتی است که شما اگر هم به مغازه های تشخیص رنگ خودرو در سطح شهر مراجعه کنید ، اون دوستان فقط و فقط رنگ خودرو رو کارشناسی میکنند و هیچ موردی از فنی و صحت کیلومتر رو بررسی نمیکندد.
بنده باید به عرض شما مخاطب عزیز برسونم که علی رغم تبلیغ و ذهنیت شما ، هیچ دستگاهی مبنی بر تشخیص کارکرد واقعی خودرو وجود نداره و تماما هر چیزی که در این مورد میشنوید صرفا جهت تبلیغات بوده و ارزش اجرایی و عملی ندارد.
تشخیص محدوده کارکرد خودرو فقط و فقط بستگی به تجربه کارشناس و تشخیص کارشناس هست که متناسب با تجربه و مواردی که چک میکنه تشخیص میده خودرو در چه بازه ای کار کرده است.
بنده با سابقه بیش از یک دهه فعالیت در امر تخصصی کارشناسی خودرو به شما پیشنهاد میکنم که به حرف سودجویان اعتماد نکرده و به جای آن سعی کنید با مراجعه به کارشناسی خودرو اتوبلد از تجربه ما برای خریدی امن استفاده کنید.
ارزوی شادی دارم براتون?