06
ژوئن

هزینه کارشناسی خودرو دست دوم

هزینه کارشناسی خودرو دست دوم

هزینه کارشناسی خودرو دست دوم یکی از مهم ترین عواملی است که افراد مختلف در هنگام تصمیم گیری برای استفاده از این خدمت می تواند، تعیین کننده باشد. هر خدمتی در بخش خودرو و پیرامون آن مستلزم پرداخت هزینه است. در بازار فعلی خرید و فروش خودروی دست دوم هزینه کارشناسی خودرو دست دوم به انحای مختلفی محاسبه می شود.

هزینه کارشناسی خودرو دست دوم برای فروشنده یا خریدار، یک هزینه سر بار یا اضافی نیست. در حقیقت شما با پرداخت هزینه ای ناچیز، به سادگی می توانید از ضررهای چند ده میلیونی جلوگیری نمایید. تصور کنید که شما قصد خرید یک اتومبیل را دارید، این حالت سرمایه خود را برای خرید اتومبیل مورد نظر تجمیع و اقدام به خرید ماشین می کنید. اگر شما فن و مهارت تشخیص سلامت خودرو را نداشته باشید، به سادگی می توانید در دام پهن شده فروشندگان ماهر این بازار گرفتار شوید. بازاری که پر از نیرنگ های مختلف و حقه های عجیب و غریب کاری می باشد.

هزینه کارشناسی خودرو دست دوم در بازار فعلی کشور از مبلغ 40 هزار تومان تا 5 میلیون تومان محاسبه می شود. اما باید گفت که مبلغ 40 هزار تومان برای کارشناسی خودرو، در واقع  مبلغ واقعی نیست و شما تنها برای یک مهر و یک تکه کاغذ 40 هزار تومان پرداخت می کنید.

هزینه کارشناسی خودرو دست دوم با احتساب ارزش واقعی از مبلغ 150 هزار تومان محاسبه می شود. اگر یک کارشناس با توجه به آیتم های موجود در برگه کارشناسی بخواهد یک خودرو را کارشناسی نماید، مطمئنا، چیزی در حدود 20 دقیق زمان می برد و برای محاسبه ارزش ریالی این وقت صرف شده، مطمئناً 40 هزار تومان، چیزی جز یک کلاه برداری نمی باشد.

هزینه کارشناسی خودرو دست دوم می تواند یک سرمایه گذاری باشد. اگر به دنبال خرید یک خودروی با کیفیت با هدف استفاده از یک اتومبیل خوب هستید حتماً و حتماً از همراه داشتن یک کارشناس خودرو با خود مطمئن شوید و هزینه کارشناسی خودرو دست دوم را به چشم یک برگ برنده برای خود ببینید.

در اکثر کشورهای توسعه یافته، تمامی خریداران و فروشندگان خودروهای دست دوم، بدون موضوع کارشناسی خودرو و پرداخت هزینه کارشناسی خودرو دست دوم، اقدام به خرید یا فروش نمی کنند زیرا پرداخت این هزینه ها از ایجاد ضرر و زیان های احتمالی جلوگیری می کند و شما با پرداخت هزینه کارشناسی خودرو دست دوم قادر خواهید بود که علاوه بر خرید خودروی مورد علاقه خود، هزینه های پرداخت شده خود را بیمه نمایید.