30
مه

فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت عید فطر ۹۹

فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت عید فطر 99

فروش ویژه تولیدات ایران خودرو به روش اعتباری

ویژه عید سعید فطر و آزاد سازی خرمشهر- خرداد 99

از آنجایی که بازار پر التهاب خرید و فروش خودروهای نو و صفر در شرایط جدید قیمت ارز و نواسانات بازار، روز به روز پر التهاب تر می شود، شرکت ایران خودرو تصمیم گرفته است که به منظور جلوگیری از سودجویی های برخی از افراد، روش خاصی را برای فروش محصولات خود ارائه نماید.

هدف شرکت ایران خودرو از این روش فروش، ایجاد فضای برابر برای تمامی متقاضیان خودرو می باشد. در فرایند خرید خودروهای صفر، دلالان بازاری نقش به سزایی در گرانی خودرو دارند و البته بخشی از این مشکل هم به خود تولید کنندگان معطوف می شود.

روش اصلی این فاز از فروش شرکت ایران خودرو، شناسایی خریداران واقعی است. این که یک خریدار به صورت واقعی و حقیقی بتواند یک خودرو را بخرد و از آن استفاده کنه و نه اینکه یک شخص با استفاده از قسمت های تیره قوانین کشوری، بتواند هزاران خودرو ثبت نام نماید و نهایتاً آن ها را به قیمت های گزافی در سطح بازار توزیع و به فروش برساند.

فروش ایران خودرو تابستان 99

شرکت ایران خودرو اعلام کرده است که موعد تحویل تمامی خودروها حداکثر سه ماه بعد از سبت نام خواهد بود و مبلغ مورد نیاز خرید خودرو در دو مرحله از خریدار دریافت می شود.

اما نکته مهم آنکه اگر متقاضیان خرید خودرو بیش از ظرفیت باشند، این شرکت اسامی متقاضیان مازاد را ثبت نام نموده و از بین این افراد شروع به قرعه کشی می نماید. پس از قرعه کشی افرادی که نامشان به عنوان برنده مشخص گردید، در لیست فروش محصولات ایران خودرو قرار خواهند گرفت. این طرح به عنوان فروش فوق العاده به روش اعتباری تولیدات ایران خودرو می باشد و شرکت ایران خودرو اعلام نموده است که از ساعت 8 صبح چهارشنبه مورخ 99/03/07 با شرایط ذیل آغاز می گردد و لغایت تاریخ 99/03/14 تمامی متقاضیان محترم می توانند در سایت این شرکت ثبت نام نموده و درخواست خود را ثبت نمایند.

تمامی متقاضیان محصولات ایران خودرو می توانند از تاریخ اعلام شده در سایت مربوطه پیش ثبت نام اولیه نمایند. این پیش ثبت نام به نوعی فرایند احراز هویت واقعی افراد متقاضی را انجام می دهد و در ادامه سامانه تشخیصی مربوطه، کلمه عبور و اختصاصی هر شخص را به او ارائه می دهد.

همچنین شرکت ایران خودرو اعلام نموده است که هر شخص می بایست شماره کارت و یا حساب بانکی مربطو به خود را در سامانه اعلام نماید و این امر به صورت الزامی و حتمی می باشد. اگر شخصی در کادر مورد نظر شماره حسابی غیر از شماره حساب خود ارائه دهد سیستم احراز هویت، ادامه فعالیت را برای کاربر مسدود می نماید.

کارشناسی خودروهای صفر و نو

اگر شما قصد خرید یک خودروی ثبت نامی و صفر را دارید، معمولا آن را به سه روش خریداری می کنید، گاهی ممکن است مانند طرح بالا به صورت مستقیم از کارخانه خریداری انجام دهید و یا ممکن است خرید شما از نمایندگی های سطح شهر انجام شود و یا نهایتاً از بنگاها فروش اتومبیل اقدام به خرید ماشین صفر مورد نظر خود می کنید.

پیشنهاد می شود به دلیل وجود خطاهای انسانی در خطوط تولید کارخانه ها و یا عدم کیفیت سیستم حمل و نقل، در هنگام خرید خودروهای صفر نیز، به همراه یک کارشناس به محل دریافت خودرو بروید. این موضوع بارها و بارها مشاهده شده است که خودروی صفر دارای نواقص بدنه، فنی و برقی بوده است که این نواقص از همان ابتدا از خطوط تولید و یا به واسطه خطای نیروی انسانی حمل و نقل به وجود آمده است. در کارشناسی های متعدد مشاهده نمودیم که گاهی، چراغ های خودروی صفر سوخته بودند و یا لاستیک زاپاس در جای خود نبود و یا رنگ بدنه با ضعف قسمت اتاق رنگ کارخانه، مواجه شده بود و بدنه دارای نقض رنگ بود و یا گاهی لاستیک های خودرو همان مدل مناسب ماشین نبود و مسائل ریز یا درشتی که به صورت سهوی یا عمدی از سوی تولید کننده، توزیع کننده، نماینده فروش و یا سیستم حمل و نقل برای خودر ایجاد شده بود. لذا حتی برای خرید یک خودروی صفر و نو پیشنهاد می شود حتماً یک کارشناس فنی و سلامت خود به همراه شما حضور داشته باشد

در مورد کارشناسی خودرو بیشتر بدانید