کارشناسی خودرو
21
سپتامبر

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی خودرو در محل

یک کارشناس مکانیک با کیفیت را در محل مورد نظر خود داشته باشید

گزارش ارزیابی خودروهای دست دوم و کارکرده

خدمات قابل ارائه در بخش کارشناسی خودرو در محل

 • بازرسی ماشین های کارکرده و دست دوم – ما به محل شما می آییم
 • بازرسی تشخیصی
 • گزارش تعیمرات و مکانیک خودرو

ماموریت این مجموعه محافظت از خریداران و فروشندگان اتومبیل کارکرده می باشد تا آنها را با دانش صحیح مورد نیاز خود توانمند سازیم.

بهترین راه برای خرید یک ماشین دست دوم کارشناسی خودرو در محل اتوبلد

موارد زیادی وجود دارد که هنگام خرید یک ماشین کارکرده می تواند شما را به اشتباه بیاندازد. “آیا می توانم به فرآیند فروش خودرو دست دوم اعتماد داشته باشم؟” “گذشته این خودرو چیست؟” یا “اگر ماشینی را که خریدم پس از مدتی مشکلاتی برای من ایجاد کند چه کاری کنم؟”، تمام سؤالاتی است که خریداران از آن نگران هستند.

 حقیقت این است که اگر شما یک متخصص خودرو باشید، احتمالاً پاسخ این سؤالات را بدانید. اما اگر دارای این اطلاعات نباشید، باید چه کاری انجام دهید؟

شما با استفاده از خدمات کارشناسی خودرو در محل مجموعه اتوبلد|Autobalad می توانید از کارشناسان واجد شرایط برای حضور در محل خود استفاده نمایید تا اتومبیل مورد نظر خود را جهت فروش بررسی و ارزیابی کند.

شما با استفاده از خدمات فنی و کارشناسی خودرو در محل ما می توانید، ارزیابی واقعی وسیله نقلیه دست دوم را دریافت کنید.

فرایند استفاده از کارشناسی خودرو در محل چگونه است

گام اول

به سامانه ما وارد شوید

گام 2

مکان خود را برای درخواست کارشناس تعیین کنید

مرحله 3

کارشناسان خودرو در محل این مجموعه به محل شما مراجعه می کنند

مرحله 4

کارشناسی خودرو در محل ما گزارش مفصلی از وضعیت مکانیکی و الکتریکی ماشین مورد استفاده را برای شما تهیه می کنند.

مرحله 5

سپس با استفاده از اطلاعات به دست آمده در برگه ارزشیابی خودرو، شما می توانید تصمیم نهایی خود را برای فروش خودرو بگیرید

صنعت خرید و فروش ماشین های دست دوم در واقع  یک صنعت بسیار دلهره آور و ریسک پذیر می باشد. بهترین راه برای اطمینان از خرید خودروی دست دوم مناسب، کسب اطلاعات هرچه بیشتر در مورد وسیله نقلیه مورد نظر برای خرید است. علاوه بر این، خریدارانی که به دنبال خرید وسیله نقلیه دست دوم هستند می توانند از یک متخصص خودروی شخص ثالث برای ارائه ارزیابی حرفه ای در محل مورد نظر خود استفاده کنند. در کارشناسی خودرو در محل مجموعه اتوبلد|Autobalad ما این سرویس و خدمات را ارائه می دهیم

خدمات کارشناسی خودرو در محل یک برنامه کاربردی استفاده شده برای افرادی است که به دنبال خرید یک ماشین دست دوم هستند و این مجموعه برای این افراد یک سرویس ارزیابی خودرو ارائه می دهد. فرقی نمی کند که شما خودروی دست دومی را قصد خرید آن را دارید دیده باشید یا نه، مهم این است که شما با درخواست کارشناسی خودرو در محل حضوری از مجموعه اتوبلد|Autobalad، کارشناس را به محل خودروی مورد نظر ارسال می کنید و کارشناس نیز بر اساس شرایط واقعی، خودرو را کارشناسی و برگه گزارش را برای شما ارسال می کند و در شما پس از روئیت برگه گزارش کارشناسی خودرو در محل ، می توانید برای خرید اقدام کنید.

تصمیم سازی

کل فرایند کارشناسی خودرو در محل، به منظور ایجاد تصمیم گیری صحیح برای خریداران و یا فروشندگان خودرو می باشد. همانطور که از قبل اشاره شده بود این صنعت یک صنعت دلهره آور استرس زا می باشد و در شرایط اینچنینی افراد قادر به اتخاذ تصمیمات صحیح نمی باشند لذا، در این شرایط کارشناسی خودرو در محل مجموعه اتوبلد|Autobalad می تواند با ارائه خدمات کارشناسی و تخصصی به تصمیم سازی شما کمک نماید.

در شرایط فعلی و با افزایش قیمت ها، خرید خودروی دست دوم نیز با مقایسه شرایط قبل، همانند خرید خودروی صفر و نو می باشد و می بایست برای خرید خودروی دست دوم نیست مبالغ زیادی هزینه نمایید، از این رو پسندیده است که برای حفظ سرمایه خود در شرایط اینچنینی، از نظر و مشاوره متخصصان کارشناسی خودرو در محل این بخش کمک گرفته تا علاوه بر خرید یک خودروی با کیفیت، هزینه های خود را مدیریت شده پرداخت نمایید و اصطلاح بازار، دچار سوخت پولی نشوید.

از طریق سامانه اتوبلد|Autobalad، یک ناوگان از مکانیک ها و کارشناسان فنی خودروی واجد شرایط، دانش تخصصی خود را در مورد صنعت خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

با استفاده از خدمات کارشناسی خودرو در محل مجموعه اتوبلد|Autobalad، خریداران ماشین های دست دوم این قدرت را دارند که قبل از سرمایه گذاری و خرید یک وسیله نقلیه که از قبل رویای خریدن آن را دارند، با تصمیم گیری صحیح و مناسبی، اقدام به انتخاب خودروی خود نمایند.

برای خرید خودروی رویایی خود فقط کافی است یک کارشناس را از کارشناسی خودرو در محل مجموعه اتوبلد|Autobalad انتخاب و به مکان خود فرا بخواهید تا ماشین دست دوم مورد علاقه شما را ارزیابی کند.

چه بخش های از خودروهای دست دوم مورد بررسی فنی کارشناسی خودرو در محل سامانه اتوبلد|Autobalad قرار می گیرد؟

کارشناسی خودرو در محل سامانه اتوبلد|Autobalad از یک چک لیست 80 موضوعی برای ارزیابی اتومبیل دست دوم استفاده می کند. این چک لیست شامل موارد بسیار متعددی می باشد که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 1. بازرسی بصری از بدنه، موتور، شاسی و سایر اجزای مکانیکی و برقی
 2. یک بررسی تشخیصی کیفی
 3. بررسی تاریخچه وسایل نقلیه در بخش تعمیر و مسافت
 4. درایو تست

برگه گزارش ارزیابی یک خودروی دست دوم شامل چه مواردی است؟

ما گزارش ارزیابی دقیق اتومبیل مورد استفاده را در مورد همه اجزای وسیله نقلیه استفاده شده مورد بررسی قرار می دهیم و گزارش ما برای شما ارسال می شود.

حالا می توانید تصمیم آگاهانه بگیرید

هزینه ارزیابی اتومبیل چقدر است؟

هزینه ثبت نام در سامانه کارشناسی خودرو در محل اتوبلد|Autobalad رایگان است. هیچ هزینه ثبت نامی اعمال نمی شود. هزینه های اجرایی که شامل فراخوان، ارزیابی و گزارش ارزیابی است را طبق جدول نرخ هزینه ها که مطابق با هزینه های سازمان فنی حرفه ای می باشد، محاسبه می کنیم

استفاده از کارشناسی خودرو در محل ، شما را توانمند می کند

دانش مناسب برای پاسخ به تصمیمات و اقدامات آگاهانه از جمله موارد مهم تصمیم سازی است. سامانه درخواست کارشناسی خودرو در محل ، بستری می باشد تا هر خریدار و یا فروشنده خودرو، بتواند از شرایط مساوی و منصفانه در زمان خرید و فروش خودروی خود داشته باشد. کارشناسی خودرو در محل واجد شرایط ما آماده هستند تا به هر کجا که هستند بیایند، خودروی مورد نظر شما را ارزیابی کرده و گزارش جامع ارزیابی خودروی دست دوم را به شما ارائه دهند، بنابراین می توانید بعد از آگاهی از ارزش اتومبیل برای خود تصمیم بگیرید که آیا معامله ای که قرار است انجام دهید به اندازه ای که به نظر می رسد مناسب است یا خیر. در سامانه کارشناسی خودرو اتوبلد|Autobalad، ما با توانمندسازی شما در به دست آوردن دانش مورد نیاز خرید یا فروش خودروی دست دوم، در واقع از شما و سرمایه شما محافظت می کنیم.قبل از خرید خودروی خودروی دست دوم، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات درستی دارید.

کارشناسی خودرو در محل منصف و تصدیق شده. مکانیک های حرفه ای و قابل اعتماد که به سمت شما می آیند

سامانه کارشناسی خودرو در محل اتوبلد|Autobalad یک ناوگان کامل از کارشناسی خودرو در محل شما است. ما انواع ماشین های سواری را کارشناسی می کنیم. همه چیز را از کیفیت تعمیرات رنگ و بدنه تا کیفیت لاستیک های خودرو را ارزیابی می کنیم. اکثر کارشناسان خودرو در محل دارای گواهی نامه های فنی حرفه ای هستد و می توانند بیشتر کارها را درست در محل کار شما یا در محل پارکینگ خودروی شما انجام دهند و به شما این آزادی را می دهد که وقت خود را صرف کارهای مهمتری کنید.

برای استفاده از این خدمات کافیست به ما بگویید که خودروی شما چیست و مکان شما کجاست و ما یک کارشناس حرفه ای کارشناسی خودرو در محل را برای شما ارسال خواهیم کرد

کافیست سامانه کارشناسی خودرو در محل اتوبلد|Autobalad را امتحان کنید. ما اطمینان داریم که شما با کمک این سامانه، چقدر آسان و بدون زحمت و با حفظ سرمایه خود، اتومبیل رویایی خود را خریداری می کنید.

در عمل مشاهده کنید

سامانه کارشناسی خودرو در محل اتوبلد|Autobalad  برای حفظ منافع متقابل خریداران و فروشندگان خودرو طراحی شده است. ما کاملاً به قدرت اقتصاد مشترک اعتقاد داریم و دوست نداریم که شما هزینه های بیشتری جز هزینه خرید یا فروش خودرو را متحمل شود. یک کارشناسی مسئولانه کارشناسی خودرو در محل و تخصصی می تواند از هزینه تعمیرات و نگهداری اتومبیل دست دوم شما بعد از خرید آن، جلوگیری نماید. سامانه درخواست کارشناسی خودرو در محل ، برای ارائه کارآیی و سهولت بهره مندی از یک معامله منصفانه طراحی شده است. اسن سامانه در جایی و زمانی که به آن نیاز دارید طراحی و ساخته شده است زمانی که قصد خرید و یا فروش خودرو دست دوم خود را دارید. این مجموعه با داشتن کارشناس های معتبر در نزدیکی شما به محل شما آمده و صرفه جویی در وقت و ارائه نظرات کارشناسی با کیفیت را با هدف دور کردن استرس در زمان انجام معامله ماشین برای شما فراهم می آورد. کارشناسان کارشناسی خودرو در محل این مجموعه مشکلاتی از این قبیل را درک می کند و قصد دارند آنها را با فناوری حل کنند و به همین دلیل است که ما اینجا هستیم.

سامانه کارشناسی خودرو در محل اتوبلد|Autobalad  به عنوان بازرس حرفه ای اتومبیل که نظرات بی طرفانه ای از خودروهای دست دوم را در برای خریداران و یا فروشندگان اتومبیل ارائه می دهد.

ماموریت ما

ماموریت ما ارائه بهترین خدمات کارشناسی خودرو در محل مشتری است. ما بی طرف هستیم و نظر حرفه ای خود را در مورد وضعیت خودرو در زمان بازرسی ارائه می دهیم.

ما شما را از خرید “دلهره آور ناشناخته” نجات می دهیم. روند بازرسی ما به گونه ای تنظیم شده است که نظر بی طرفانه و بدون فیلتر در مورد وضعیت خودرو، نگهداری و قابلیت رانندگی خودرو را در اختیار مشتری قرار دهد.

بازرسی بی طرفانه اتومبیل

ما به صداقت و بی طرف بودن افتخار می کنیم. ما اتومبیل ها را تعمیر نمی کنیم و به افرادی که به دنبال خرید ماشین هستند، خدمات مکانیک ارائه نمی دهیم. این تضاد منافع خواهد بود. ما کارشناسی خودرو در محل ارایه میدهیم.

صداقت و وجدن کاری – مسئولیت و تعهد و بی طرفی در قضاوت کارشناسی خودرو در محل

پیدا کردن یک کارشناسی خودرو در محل بی طرف و مسئول گاهاً کار دشواری میباشد. خدمات اصلی این سامانه این است که از خرید یک ماشین اطمینان حاصل کنید و حقیقت مطلق را در مورد خودرو برای شما توضیح می دهیم و آن را ثبت می کنیم، صرف نظر از آنچه فروشنده در مورد اتومبیل و شرایط و تاریخ آن به شما گفته است. ما بدون در نظر گرفتن آنچه فروشنده در مورد خودرو به شما گفته است، تاریخچه و میزان کیفیت آن را بررسی می کنیم.

بازرسی و ارزیابی شفاف کارشناسی خودرو در محل

کاملا شفاف

ما خوب بودن را در این صنعت شفافیت 100 درصدی می دانیم . شفافیت در صنعت کارشناسی خودرو در محل در واقع باعث مقرون به صرفه بودن یک معامله می شود، زیرا هنگام بررسی خودرو برای مشکلات و موارد مختلف از تخصص کارشناسی خود استفاده می کنیم و این امر باعث می شود که شما یک خرید امن و فروش امن تر انجام دهید زیرا در برخی از موارد با خرید یک خودروی معیوب در سیستم ترمز یا سیستم برق، ممکن است جان خود و دیگران را به خطر بیاندازید، از این رو تشخیص و کارشناسی خودرو امر بسیار مهم و خطیری می باشد و سامانه کارشناسی خودرو در محل اتوبلد|Autobalad در موضوع کارشناسی خودرو در محل با شفافیت و صداقت و امنیت رفتار می کند. با یک رویکرد بدون طرفداری، ما بر خلاف یک مکانیک یا یک نمایندگی فروش اتومبیل و یا یک بنگاه دار، دقیقاً برای مشتریان کار می کنیم. سود فعالیت ما در مرحله اول به جیب خریداران و فروشندگان خودرو می رود. همانطور که ما به مشتریان خود چیزی را نمی فروشیم آن ها را برای یک خرید موفق توانمند می کنیم.

ما با افتخار دارای ناوگان متخصص و اجرایی کارشناسی خودرو در محل مناسبی از کارشناسان خودرو هستیم. که صلاحیت لازم را برای بازرسی از وسایل نقلیه با استفاده از بالاترین استاندارد را دارند. ما به دانش و تخصص خود افتخار می کنیم و می دانیم که خدمت در این بخش به صورت مستقیم در حفظ سرمایه و امنیت جانی هموطنانمان کمک شایانی می کند.

بدون بازرسی و کارشناسی خودرو در محل ، از خرید اتومبیل خودداری کنید

ما می دانیم که خرید یک اتومبیل می تواند ناامید کننده باشد، به خصوص یک اتومبیل دست دوم. اما پیدا کردن ماشین مناسب نباید کار سختی باشد. ما در اینجا هستیم تا به همه مشتریان کمک کنیم تا با کمترین سردرد، بهترین ماشین دست دوم را پیدا کنند. بازرسی های ماقبل خرید این مجموعه تمام نقاط مهم  خودرو و وضعیت کلی و یکپارچگی وسایل نقلیه را پوشش می دهد.

ما وظیفه داریم با ارائه حقیقت، خدمات بی نظیر و شفاف کارشناسی خودرو در محل را به همه مشتریان ارائه دهیم. ما برای خریداران و فروشندگان خودرو کار می کنیم. صد البته که واضح است خدمات ارائه شده توسط ما بیشتر برای خریداران اتومبیل کاربردی است نه فروشنده خودرو، مگر اینکه کسی بخواهد یک بازرسی کامل، قبل از خرید را به مشتری ارائه دهد و در آنجاست که ما خوشحالیم تا این شفافیت را تعهد کنیم.

خدمات کارشناسی خودرو در محل سامانه کارشناسی خودرو در محل اتوبلد|Autobalad دارای بهترین شهرت در شهر تهران است. نه تنها قیمت مناسبی برای بازرسی و کارشناسی از خودرو در شهر خود پرداخت می کنید، بلکه صاحب ارزش افزوده ای که اکثر افراد در هنگام خرید خودرو به آن فکر نمی کنند می شوید، ارزش افزوده ای به نام “جلوگیری از هزینه مجدد” که در صنعت خردید و فروش خودروهای دست دوم این ارزش افزوده را با نام تعمیرات مجدد می شناسیم. اکثر افراد پس از خرید خودروی دست دوم اکثر در تعمیرگاه ها به سر می برند و معمولا یک سوم مبلغ خرید خودرو را برای هزینه تعمیرات ابتدایی پرداخت می کنند. ما می خواهیم با حضور در زمان تصمیم گیری شما برای خرید یک خودرو، هزینه های شما را بهینه کنیم و به نوعی پول را در جیب شما نگهداریم.

خدمات بازرسی خودرو ما را تحت پوشش قرار می دهد

در اینجا یک لیست سریع از جزئیات است که ما در کارشناسی خودرو در محل خود را پوشش می دهد و اینکه چرا مهم است برای گرفتن یک بازرسی از ماشین قبل از خرید یک ماشین مهم است.

چک لیست جامع

پینشهاد می کنیم در هنگام خرید خودرو از لیست چک سفارشی ما استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که تمام اجزای اصلی خودرو به صورت بصری، با دستگاه و یا با دست بررسی می شوند تا اطمینان حاصل شود که ماشین مورد نظر دارای چه نقاط ضعف و قوتی می باشد و پس از بررسی کامل خودرو نظرات کارشناسی خودرو در محل ما با حالت بی طرفانه ارائه و به وضعیت وسایل نقلیه با تمرکز بالا، توجه می شود.

 1. گزارش کامل وضعیت خودرو

نحوه نگهداری و مصرف

ما سعی می کنیم تمام جنبه های مختلف استفاده از خودرو را در شرایط قبلی کشفت نماییم و اطلاعاتی را که می تواند در تعیین ارزشگذاری خودرو موثر باشد را پیدا کنیم. بسیاری از فروشندگان ادعا می کنند که ماشین خود را به درستی نگهداری کرده اند، اما نبود سوابق نشانگر خوبی از مراقبت هایی است است که نکرده اند.

نبود تاریخچه تعمیر، یا تعمیرگاه هایی که بدون ضوابط تعمیر می کنند و یا تعمیر ماشین توسط افراد غیر معروف می تواند از مولفه های ارزشگذاری خودرو باشد

 • خسارت و تصادفات قبلی بررسی می شود

کارشناسان مجموعه کارشناسی خودرو اتوبلد|Autobalad در هنگام بازرسی از خودرو در محل شما، به تمامی قسمت های خودرو آشنا هستند و به صورت فیزیکی سقف، کف، بدنه، داخل و در زیر کاپوت و صندوق عقب ماشین مورد بررسی قرار می دهند تا مواردی مانند زنگ زدگی، جوش یا تراش، وصله یا سوراخ، قطعه غیر معتبر و یا ضایعات تعمیرات و تصادف را پیدا کنند تا اطمینان حاصل شود که زنگ زدگی یا هر چیزی مشکوکی در زمان خرید خودرو نباشد.

 • کارشناسی رنگ و ترمیم

بررسی قبلی تعمیر رنگ

فقط به این دلیل که خودرویی تمیز است، به این معنی نیست که در یک تصادف یا حادثه رانندگی این خودرو آسیب ندیده باشد. ما برای بررسی ضخامت رنگ از متر مخصوص استفاده می كنیم تا در صورت استفاده مجدد از نقاشی و ترمیم رنگ و یا در صورت رنگ آمیزی مجدد بدنه “باندو” اضافی نداشته باشد.

 • گزارش کامل وضعیت الکتریکی و کامپیوتر خودرو در کارشناسی خودرو اتوبلد

بررسی ECU

ما ابزار اسکن خود را از طریق سیستم رایانه ای به کامپیوتر مرکزی (ECU) خودرو متصل می کنیم و کدهایی را که ممکن است در زمان بررسی های بصری نشان داده نشود بررسی می کنیم. این روش همچنین به ما می گوید اگر یک چراغ در خودرو یا بخشی که دارای اختلال الکتریکی باشد، در آینده اگر نیاز به تعمیر داشته باشد و یا تعویض قطعه ای باید صورت پذیرد، در این بخش از کارشناسی مشخص می گردد.

 • تست بار باتری

آزمایش دقیق باتری برای بررسی اینکه آیا باتری و شارژ باتری مقدار صحیحی از توان را به منظور تولید نیرو به ماشین به طور صحیح در روزهای سرما تولید می کند یا خیر. این تست می تواند نشانگر خوبی از این باشد که آیا وسیله نقلیه به باتری جدید احتیاج دارد یا اینکه برق ماشین به درستی کار نمی کند.

 • بازرسی روغن و تسمه / بصری

بررسی سطح روغن وسایل نقلیه (از جمله واژگون سازی ماشین Brade Master Cylinder، روغن انتقال نیرو و موتور) برای درک چگونگی حفظ و نگهداری اتومبیل بسیار مهم است. در بسیاری از مواقع اگر روغن تیره باشد و حباب یا رنگ قهوه‌ای داشته باشد، معمولاً با خرابی واشرهای سر سیلندر، می توان به موضوع بسیار مهمی پی برد.

 • گزارش کامل وضعیت داخلی و اتاق خودرو در کارشناسی خودرو اتوبلد

بازرسی داخلی

ما به سرعت وضعیت داخلی را بررسی می کنیم تا ببینیم فضای داخلی به چه میزان حفظ و مراقبت می شود. همچنین بررسی خواهیم کرد که آیا در داخل خودرو صدمه ای توسط  آب وارد شده است یا در کف ماشین در زیر روکش نمدی ماشین، آیا علائمی از زنگ زدگی وجود دارد یا نه و یا کیفیت داشبرد و سیستم صوت ماشین، کیفیت فرمان و نرمی آن، کیفیت صندلی در شرایط مختلف و هر آنچه که در بخش اتاق داخلی اتومبیل است، مورد بازرسی قرار می گیرد.

 • لاستیک و بازرسی ترمز در کارشناسی خودرو اتوبلد

لاستیک های ماشین به صورت کاملا متمرکز بازرسی و کارشناسی می شود. با استفاده از کولیس های دقیق و روش لمس دستی تمام لاستیک ها کارشناسی می شود تا درک بهتری در مورد سایش و یا ضعف سیستم های ترمز داشته باشیم. ما می دانیم که بارها و بارها، ترمزها یا روتورها پس از خریداری وسیله نقلیه به دلیل فرسودگی بیش از حد و خطرات احتمالی ناشی از آن، کاملاً تعویض شده اند. در برخی از موارد برای اطمینان بیشتر سایز نخ تایر نیز اندازه گیری می شود.

 • کمربند ایمنی صندلی و ایربگ

تشخیص کیفیت کمربند ایمنی در زمان ترمز و تصادف از جمله موارد بازرسی مهم کارشناسان مجموعه ما می باشد. اینکه خودرو در زمان ترمز بتواند به درستی از ایمنی کمربند خود استفاده کند از جمله مسائل مهم در زمان خرید خودرو می باشد. اگر ماشین قبلا تصادفی داشته باشد ممکن از کمربند ایمنی خودرو نیازمند رگلاژ و کالیبراسیون مجدد باشد تا بر اساس شرایط ترمز، مجدد برنامه ریزی شود.

سیستم های ایربک بازرسی می شود تا اگر در مراحل قبلی به خوبی عمل کرده باشد، مجددا کالیبره شود و استاندارد باز و بست هر ایربگ مجددا محاسبه شود.

 1. کدهای اعلام و اخطار و چراغ های چک

هر سیگنال چرخش (سیگنال های جلو و سیگنال های عقب)، چراغ های پشتیبان (رنگ سفید) و چراغ های هد به طور کامل بررسی می شوند تا اطمینان حاصل شود که همه آنها به درستی کار می کنند و لامپ های مناسب نصب شده اند. ما برخی از وسایل نقلیه را دیدیم که دوباره سیم کشی شده اند و به هر دلیلی سیگنال های چرخشی کار نمی کنند.

گزارش وضعیت کلی در کارشناسی خودرو اتوبلد

پس از اتمام بازرسی، ما مطمئن خواهیم شد که تمام موارد موجود در کنار مواردی را که نیاز به رسیدگی سریع به وسیله نقلیه دارند، توجه داشته باشید. در این مرحله، در خصوص مسائل فنی و کیفی ماشین با خریدار بالقوه به بحث خواهیم نشست و در خصوص کیفیت ماشین به صورت بی طرفانه و در حضور فروشنده تبادل نظر می کنیم و به آنها کمک خواهیم کرد کمی قبل از تصمیم گیری در خرید وسیله نقلیه، خودرو را بهتر درک کنند.

ما بهترین ترین سرویس های بازرسی وکارشناسی خودرو در محل قبل از خرید را در تهران ارائه می دهیم. همه بازرسان اتومبیل ما در مناطق تهران حضور دارند و هر یک جزو تکنسین های معتبر اتومبیل هستند که برای بازرسی خودروها با استانداردهای ما آموزش دیده اند. 

برای استفاده از این خدمات دیگر نیازی هب رانندگی در سطح شهر تهران ندارید و دیگر از شلوغی و هدر رفت زمان در ترافیک تهران بدور هستید. از این رو می توانید با ثبت مشخصات در سامانه کارشناسی خودرو اتوبلد|Autobalad از خدمات کارشناس حضوری خودرو در محل خود بهره مند شوید.

اگر قصد خرید یک اتومبیل دست دوم را دارید، احتیاط بیشتری کنید و قبل از خرید آن از یک کارشناس خودرو در محل برای تعیین کیفیت آن استفاده کنید. این کار می تواند شما را از دردسرهای چند میلیونی نجات دهد

ما زمان لازم را برای کارشناسی خودرو در محل و تکمیل چک لیست مورد نظر را سپری می کنیم و اطمینان می دهیم که قبل از ارائه گزارش به شما، تمام جزئیات وسیله نقلیه را بررسی نماییم. ما می خواهیم همه مشتری هایمان احساس کنند که در حال خرید یک ماشین خوب هستند.

چک لیست کارشناسی خودرو در محل پیش از خرید ما برای خودروهای دست دوم کاملاً دقیق و شفاف است تا جایی که شما بعد از خواندن و بحث کردن در مورد آن با یکی از کارشناسان ما، در هنگام خرید آماده تصمیم گیری صحیح خواهید بود.

قبل از خرید خودرو هیجان نه – آرامش آری

به محض پیدا کردن ماشین موردعلاقه خود با ما در تماس باشید. ما دوست داریم قرارهای خود را از قبل برنامه ریزی کنیم اما قرارهای زمانبدی مخصوص به هر ماشین را پیشنهاد می کنیم. ما نظرات بی طرفانه و حرفه ای در مورد شرایط خودرو را در زمان بازرسی و کارشناسی خودرو در محل به خریدار بالقوه ارائه می دهیم.

سامانه کارشناسی خودرو در محل اتوبلد|Autobalad چه توسط یک خریدار خودرو و یا توسط یک فروشنده خودرو استفاده شده باشد و یا توسط افراد حقیقی و یا حقوقی استفاده گردد در نهایت کارشناسی از وسیله نقلیه ما در محل شما انجام می شود و به ما امکان می دهد که چگونگی کیفیت و فنی وسیله نقلیه را کارشناسی کنیم.

در سراسر دنیا به منظور حفظ زمان و هزینه، بازرسی و کارشناسی خودرو در محل دقیق قبل از خرید خودروی مورد علاقه مردم در کلانشهرهای تمام کشورهای بزرگ دنیا می باشد. ما وسایل لازم را برای کارشناسی های دقی در جاده و مکان های مختلف برای اندازه گیری وضعیت وسایل نقلیه را در اختیار داریم. از آخرین تکنولوژی و مهارت ها استفاده می کنیم و ناوگان کارشناسان در کارشناسی خودرو در محل خبره ما در همه حال آماده ارائه خدمات فنی و تخصصی می باشند.

سامانه خدمات مشتریان ما بی نظیر است و ما می توانیم تضمین کنیم که بهترین ترین خدمات کارشناسی در تهران هستیم. یافتن یک بازرس و یا کارشناس خودرو در محل، مقرون به صرفه نباید دشوار باشد و قول می دهیم بودجه شما را خراب نکنیم.

ما اطمینان حاصل می کنیم که همه تکنسین های ما یک آزمون استاندارد در صنعت را گذرانده اند و تجربه گسترده ای در بازرسی و کارشناسی خودرواز وسایل نقلیه را دارند. ما به خاطر صادقانه و بی طرف بودن در کارشناسی های، برای همه مشتریان خود بالاترین ارزش افزوده را داریم.

ما ماشین ها را تعمیر یا سرویس نمی کنیم و یا آنها را نمی فروشیم. ما در تصمیم سازی برای یک معامله موفق کوشش می کنیم.

ما در اینجا برای کمک به مشتری که در حال خرید وسیله نقلیه است، حضور داریم. بسیاری از اوقات یک خریدار ماشین قبل از انجام کارشناسی خودرو در محل به دلیل علاقه مندی به یک ماشین خاص و یا ارتباط عاطفی با یک وسیله نقلیه، باعث می شود تصمیمگیری مناسبی در زمان خرید از خود نشان ندهد و بدون بازرسی خودرو را خریداری کند. اجازه ندهید که احساسات شما بهترین نتیجه را کسب کند، حتی بهترین اتومبیل ها نیز ممکن است مشکلی داشته باشند که از دید شما پنهان است. در این شرایط بهتر است آرامش خود را حفظ و از هیجانات لحظه ای پرهیز نمایید. یک خرید موفق ارزش حفظ آرامش خاطر برای گرفتن کارشناسی قبل از خرید را دارد.

اخبار ومقالات کارشناسی خودرو کارشناسی خودرو در محل