درباره اتوبلد

با پیشرفت تکنولوژی، تقاضا برای متخصصان صنعت خودرو افزایش یافته است. این صنعت به مهندسین و کارشناسان مبتکر و دارای مهارت های پیشرفته برای حل مسئله نیاز دارد.

خدمات بازرسی، تشخیص، عیب یابی و کارشناسی خودرو در این صنعت از اهمیت بالایی برخوردار است. این امر برای بهبود طول عمر و ایمنی وسایل نقلیه در جاده  بسیار ضروری است.

همین طور، وسایل نقلیه در سراسر جهان در هنگام فروش نیاز به بازرسی، تشخیص و معاینه کارشناسی خودرو دارند. صاحبان اتومبیل های سواری که نیازمند فروش خودرو هستند می توانند از این امکان (کارشناسی خودرو) در بهترین حالت استفاده نمایند.

با گستردگی موضوع خرید و فروش خودروهای دست دوم، صنعت خودرو به تکنسین های صالحی که نگران پایداری و توسعه فناوری در زمینه کارشناسی خودرو هستند نیاز دارد.

 

آیا این طرح کاربردی است (کارشناسی خودرو اتو بلد)؟

آیا تا به حال قصد فروش خودروی خود را داشته اید؟

آیا تا کنون قصد خرید خودروی کارکرده ای را داشته اید؟

کسانی که اتومبیل خود را برای فروختن مهیا می کنند، می توانند برای اینکه خودروی خود را با منصفانه ترین قیمت به فروش برسانند از این خدمات استفاده کنند و همینطور کسانی که قصد خرید خودروهای کارکرده را دارند می توانند با استفاده از این خدمات، خودروهایی را خرید نمایید که متناسب با سرمایه آنها می باشد و علاوه بر آن، قیمت واقعی و منصفانه اتومبیل را پرداخت نمایند.

ازین رو برآن شدیم تا بستری فراهم کنیم  برای اتصال متقاضیان و نیازمندان به کارشناسی خودرو به جوانانی که در این زمینه دوره های آموزشی را گذرانده اند.

چه چیزی یاد می گیرم؟

کارشناسی خودرو در محل بر روی همه جنبه های وسایل نقلیه از جمله مکانیزم فنی خودرو به صورت عمیق توجه می کند و اصل سیستم های مختلف خودرو مانند موضوعات فنی، میکانیکال، الکتریکال، کیفیت تعمیرات انجام شده، سلامت ظاهری و رنگ و... مورد بازرسی و توجه قرار می دهد.